САВИНДАН У ИО КОКИН БРОД

Издвојено одељење Кокин Брод, Основне спомен- школе „Гојко Друловић“ и ове године је 27. јануара обележило Савиндан- школску славу. Тим поводом у школи је одржана приредба.
Учествовали су полазици вртића, предшколци и сви ученици од првог до четвртог разреда, у сарадњи са учитељицом Биљаном Топаловић и васпитачицом Иваном Киковић.
Традиционално, већ више од 20 година, постоји домаћин славе . Овогодишњи домаћин био је Југослав Поповић.
Програм је почео у 11,30 часова ломљењем славског колача , и беседом о Светом Сави од стране свештеника. Затим је уследило хорско певање Светосавске химне.
На њу су се надовезале песме, рецитације и драматизације текстова о Светом Сави, као и музичка игра.
После приредбе подељени су пакетићи за сву децу, које су обезбедили домаћини славе, Сања и Југослав Поповић.

kbsavinbdan17

untitledkbsavindan017